Jak zwiększyć penisa bez operacji? XtraSize to tabletki, które sobie z tym szybko poradzą.

Na większość męskich dolegliwości połączonych z intymnością przygotowano już odpowiednie leki. Problematyczne było wyłącznie odkrycie dobrego środka zwalczającego kompleks niewielkiego członka, który zauważano u przeszło połowy męskiej populacji. Przez wiele lat jedyną dostępną i skuteczną opcją była operacja. Na szczęście wraz z wstąpieniem do obrotu XtraSize wszystko się odmieniło. To tabletki na powiększenie penisa, które wpływają nieinwazyjnie zaś przez to bezboleśnie i mogą być podawane u dorosłych panów w dowolnym wieku. Domyślne opakowanie przeznaczone jest na dwumiesięczny cykl kuracji bazującej na jednej pigułce dziennie. Wystarczy tylko tyle, albowiem każda kapsułka posiada w sobie aż cztery substancje aktywne oraz kilka pomocniczych, w tym cenne i wartościowe witaminy i minerały. Skład XtraSize umożliwia otrzymać zadowalające wyniki powiększania członka zarówno w stosunku jego długości, jak i przede wszystkim grubości. Po dwóch miesiącach wykorzystywania tabletek XtraSize można uzyskać wyniki oscylujące nawet do 2-3 centymetrów więcej w obwodzie penisa, czego nie zapewni żaden inny suplement diety na powiększenie członka.

Jak wiele tabletek na powiększenie członka również i te przeszły szereg skomplikowanych, lecz przede wszystkim niezwykle restrykcyjnych badań. Zanim został przyjęty do użytku suplement diety na powiększenie członka XtraSize musiał potwierdzić swoje korzystne oddziaływanie i efektywny wpływ na wielkość członka. Za to działanie odpowiada bogaty i dopieszczony w najmniejszym szczególe skład substancji czynnych zdobywanych między innymi z korzenia Maca oraz Tribulus Terrestris. To chyba dwie najbardziej popularne rośliny o potwierdzonym wpływie na męską intymność, których efektywność popularna jest już od wieków. Zamknięte w XtraSize ekstrakty z tych składników powodują w zdrowy sposób wzrost ciśnienia krwi w organizmie i jej przekierowanie w obszar genitaliów. Takie oddziaływanie skutkuje z jednej strony powiększeniem ciał jamistych oraz tym samym rozmiarów penisa, a z drugiej wpływa nadzwyczaj pozytywnie na męską potencję oraz ochotę na stosunek. Jeśli dorzuci się do tego zamknięte w XtraSize Saw Palmetto, zatem substancję wspierającą wydzielanie testosteronu, uzyska się mieszankę, która potrafi sprawić prawdziwe cuda i powiększyć penisa w zaledwie parę tygodni. A to wszystko stosunkowo niedużym kosztem i przede wszystkim podczas absolutnie bezpiecznej kuracji dostępnej dla każdego. Pigułki na zwiększenie penisa XtraSize można wykorzystywać bez konsultacji z specjalistą i dostępne są bez recepty, ale osoby chorujące przewlekle powinny się poradzić własnego lekarza, czy wolno im stosować ten preparat.

Opinia eksperta

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia jako urolog, a nie spotkałam jeszcze pacjenta, który nie pożądałby powiększyć własnej męskości. Nawet jeśli mówili, iż są usatysfakcjonowani z długości, dało się wyczuć, że z chęcią dodaliby sobie centymetr, dwa albo pięć. W wybranych przypadkach naprawdę zrobiłoby to dużą różnicę, ale wyjściem zazwyczaj była jedynie niebezpieczna oraz dość bolesna operacja a następnie długie dochodzenie do siebie. Dopóki na rynku nie pojawiły się pigułki na zwiększenie prącia XtraSize. W kręgu urologów i seksuologów od razu wywołały zainteresowanie, dlatego grono ekspertów precyzyjnie je przebadało. I rzeczywiście wyniki zapewniane przez producenta pokrywały się z rezultatami niezależnych badań. Co więc sprawia, że suplement diety na zwiększenie członka XtraSize jest preparatem działającym? Oraz dlaczego zdecydowałam się rekomendować właśnie te tabletki, a nie inne kapsułki, których nie brakuje na rynku?
Można rozpocząć przede wszystkim od najważniejszego, czyli składu XtraSize. Na opakowaniu odszukamy informację, iż zawiera korzeń Maca, Tribulus Terrestris, l-argininę oraz do tego Saw Palmetto zatem nazwy, które statystycznemu panu nic nie mówią. Mi, jako urologowi, mówią za to ogromnie wiele, w tym zapewniają pewność, że taka mieszanka składników po prostu zadziała. Maca i Saw Palmetto były używane w medycynie naturalnej do uzdrawiania męskich kłopotów z brakiem erekcji. Powodowały przyspieszenie przepływu krwi w penisie oraz poprawiały potencję. Z dodatkiem l-argininy posiadają podobne działanie, lecz niejednokrotnie wzmocnione, co świadczy, że napływ krwi do ciał jamistych jest tak duży, iż przynosi ich naturalne powiększenie się. Natomiast stąd – o czym mówi sama anatomia i biologia – już łatwa droga do zwiększenia rozmiaru penisa. Tabletki na zwiększenie członka XtraSize umożliwiają zwiększyć jego rozmiar zarówno na długość, jak i na grubość, co ma bezpośrednie znaczenie dla satysfakcji seksualnej.
Jak pokazują badania, grubsze penisy potrafią sprawić kobiecie więcej przyjemności podczas seksu, a takie dokładnie jest funkcjonowanie XtraSize. Dwumiesięczna kuracja – na tyle wystarcza 60 tabletek w pojedynczym opakowaniu – umożliwia powiększenie rozmiaru penisa bez szkodliwych rezultatów ubocznych. To oferta zwłaszcza dla mężczyzn, którzy borykali się z kompleksami na punkcie własnych penisów. Pochlebne recenzje potwierdzają efektywność działania specyfiku. Pigułki na powiększenie penisa XtraSize można stosować od 18 roku życia. Z urologicznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań do ich brania, lecz w wypadku dolegliwości przewlekłych np. cukrzycy bądź miażdżycy zalecam konsultację z specjalistą.

Opinie klientów

Kuba 24 lata

Zerwałem związek z powodu kompleksów na punkcie penisa. Bałem się wyśmiania przez kobietę. XtraSize pokazał mi, iż nie miałem się czego bać.

Wiktor 28 lat

Pigułki na zwiększenie członka? To nie mogło działać! Znałem przecież anatomię. Okazało się, iż byłem w błędzie, a obecnie mój penis jest większy.

Patryk 37 lat

Spostrzegam dużą różnicę na plus. Moja kobieta zresztą również i jest przez to bardziej szczęśliwa.

Edward 21 lat

XtraSize uchroniło moją męską dumę! Wystarczył miesiąc, aby mój penis otrzymał europejską średnią.

Bogdan 46 lat

Wyczekiwałem trochę na rezultaty, jednak nie narzekam. Są stałe oraz faktycznie dostrzegam, iż mój członek jest większy.

Mariola 50 lat

Przekonałam na XtraSize swojego mężczyznę i obecnie jest mi za to wdzięczny. Zaś nasz seks mimo wieku – doskonały.

Skład

– Tribulus Terrestris
– Korzeń Maca
– L-arginina
– Saw Palmetto